RRK tutvustus

RRK Logistikapargid (Riigiressursside Keskus OÜ) tegeleb lao- ja tööstuskinnisvara (logistikakinnisvara) arendamise ja välja üürimisega. Ettevõte on erastatud 1999. aastal ja põhineb 100% erakapitalil. 

Tegemist on Eesti ühe suurima ja juhtiva logistikakinnisvara arendajaga ja ettevõtte poolt arendatavate kinnistute kogupind on 1,35 milj. m2, sh on hoonete üldpinda kokku ca 200 000 m2

RRK Logistikapargid koondab endas lao- ja tööstuskinnisvara objekte üle Eesti ja peamised keskused on:

RRK Logistikapargid objektide peamised iseloomustavad kriteeriumid on: lähedus olulistele sadamatele, raudtee infrastruktuuri olemasolu, hea ühendus oluliste maanteedega ning perspektiivikus transiidivaldkonna arenguid silmas pidades.

Lisaks lao- ja tööstuspindade üürimisele osutab RRK Logistikapargid oma tütarettevõtte Estonia Logistics OÜ kaudu tava- ja tollilaoteenuseid, osutades paindlikku hoiustamisteenust neile klientidele, kes ei saa või ei soovi oma kaupu ise käsitleda.

RRK Logistikapargid eemärk on pakkuda oma logistikaparkides parimaid tingimusi äri tegemiseks nii olemasolevatele kui ka uutele klientidele.