Teenused

Aktsiisilao teenused 

Aktsiisikaupade (alkohol) täisteenust pakume RRK Liiva Keskuses aadressil Liivalao 11, Tallinn. Meie aktsiisladu on küll väike, kuid Kliendid oskavad hinnata selle eeliseid – kiire, soodne ja personaalne teenindus.
Estonia Logistics OÜ aktsiisilaopidaja number on EE1A001770001 ning aktsiisilao number on EE1A001770101.

Tollilao teenused 

Tolliladu loob võimaluse tasuda kaupade importimisega kaasnevad maksud (tollimaks, käibemaks) vahetult enne kauba lubamist vabasse ringlusesse. Kui saabuvad kaubakogused on suured (konteiner, treiler jne.), siis tolliladu võimaldab impordimaksud tasuda osade kaupa. Impordimaksud tuleb tasuda ainult selle koguse pealt, mis tollilaost välja võetakse. Tolliladu kasutatakse sageli ka kaupade edasimüümiseks oma partneritele ilma kaupa vabasse ringlusesse lubamata (omanikuvahetus ilma makse tasumata).

Teatud tingimustel võimaldame Klientidel ka tolliladu üürida ja kaupa käidelda (komplekteerida, laadida jne.) enda meeskonnaga. Sellist lahendust eelistavad enamasti kasutada RRK Logistikaparkides asuvad ettevõtted, kes teatud perioodidel vajavad oluliselt suuremat tolliladu kui nende enda ladu. Nimetatud teenuse kasutamine annab võimaluse kasvatada hüppeliselt kaubamahte minimaalsete kuludega. Tolliladu üürides vabanevad ettevõtted ka lisatagatise esitamisest Maksu- ja Tolliametile.

Tolliagentuuri teenused

Kaupade tollivormistus nii import-, eksport- kui ka transiitkaubale. Kasutades tolliladu ja tolliagentuuri teenuseid on võimalus tasuda impordimaksud kuni 25 päeva jooksul pärast kaupade deklareerimist vabasse ringlusesse.

Estonia Logistics OÜ-le on väljastatud tolliagentuuri tegevusluba nr. TA/0032/EE100EE.

Laohotelli teenused 

Tavakaupade hoiustamise teenust pakume täna kahes RRK Logistikapargis:

Liiva Keskus aadressil Liivalao 11, Tallinn (küttega ladu, 2500m2).
Tapa Logistikapark aadressil Karja 8, Tapa, Lääne-Virumaa (ilma kütteta ladu, 16 000m2)